( 0 items )
Tools
A+ A A-
Register Login

Periyodik Bakım Onarım

pediyodik-bakim

 Hastane genelinde kullanmakta olduğunuz medikal cihazlarınızın bakımı ve onarımı uzman kadromuz tarafından garantili bir şekilde yapılmaktadır. Teknik servis hizmeti verdiğimiz kurumlarda olası bir sebebden dolayı onarım süresi uzaması durumunda kuruma kullanabileceği yedek cihazı sağlamaktayız.

Profesyonel kadromuz ve bayilerimiz sayesinde Türkiyenin her yerine hızlı ve ekonomik bir şekilde servis hizmeti verebilmekteyiz.

Kurumunuz ile yapacağımız Yedek parça dahil veya Hariç bakım onarım sözleşmesi kapsamında ilgili cihazlar için Periyodik bakım planı oluşturarak daha efektif çalışmasını sağlamaktayız. Yıllık yapılan bakım onarım anlaşmalarında kurumunuz olası arızalar için işçilik maliyeti ödemez ve parça hariç yapılan anlaşmalarda istediğiniz kurumdan parça alma hakkına sahip olursunuz.

Bakım onarım anlaşması yaptığımız kurumlara ISO ve Sağlık bakanlığı Denetimlerindede istenen Bilgisayar ortamında hazırlanmış detaylı Periyodik Bakım ve Kalibrasyon Planı oluşturmaktayız. Ayrıca her cihaz için hazırlamış olduğumuz sicil kartları ve Bakım formlarını sıralı bir şekilde dosyalarak kuruma sunmaktayız.

Red Blue Green

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.
 x 
Sepet boş
Log in to your account or

User Registration
or İptal